Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-29, 21:31   #947
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
No tak, ale na tym blogu pisze, żeby na początek spróbować z oliwą z oliwek. Czyli ta metoda, choć nie jest to OCM, też wygląda jakby bazowała na zwykłych olejach, a nie takich z emulgatorem. Dlatego stosowanie olejku BU i mycie dodatkowo twarzy czymś wydaje mi się bezsensowne. No ale nie wiem czy mam rację.
Ale dwa produkty wymienione na blogu nie są zwykłymi olejami - zerkałam na skład. Co do powodu używania żelu po umyciu olejkiem: "Olejowanie samo w sobie nie jest do końca wystarczające, aby w pełni oczyścić twarz (np. utłuc bakterie, itp), więc zawsze należy traktować je jedynie jako wstęp do właściwego oczyszczania.". No i alkaxy pisała, że w jej wypadku mycie samym olejkiem znacznie pogorszyło stan cery. Limone, oczywiście nie neguję tego, co piszesz, bo sama nie wiem jak to w końcu jest. I dlatego pytam Was o zdanie.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2011-10-29 o 21:32
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując