Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przyszłe blondynki- łączmy się
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-03, 18:29   #26
N_atalia
Raczkowanie
 
Avatar N_atalia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .......
Wiadomości: 42
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Cytat:
Napisane przez aneczka_krak Pokaż wiadomość
a ja myślę uparcie na dekoloryzacją włosów teraz mam taki brąz ciemny.. a blond mi chodzi po głowie do dawna tzn nie taki jakiś jasny tylko karmelkowy coś a la Joanna Brodzik z Magdy M. kiedys miałam czarne włosy ale nigdy więcej. dziewczyny czy któraś z Was miała czarny i przeszła dekoloryzację na taki karmelek? doradźcie mi jakie są po tym włosy i czy mam szansę że mi się uda?

Ja tez mialam czarne i tak samo jak Ty NIGDY WIĘCEJ :/ Teraz mam swoj naturalny brąz, ale duzo mnie kosztowalo zeby znowu GO miec na głowie Najpierw zrobilam najgorsza mozliwa rzecz jaka mozna zrobic :O :/ uzylam rozjasniacza bo pomyslalam ze jesli chce miec brazowe a nie czarne to przyda sie rozjasnic o jakies 6-7 tonow- TO BYL MOJ NAJWIEKSZY BLAD JAKI ZAFUNDOWALAM MOIM WLOSKOM (na sama mysl ciarki mi przechodza po plecach) na glowie powstala mi marchewka- oczywiscie od razu nalozylam na wlosy kolor brazowy, ale po miesiacu moje wlosy byly jak siano i kolor splukal sie wiec znowu mialam na glowie marchewke.....teraz juz minelo jakies 2 lata i zapuscilam swoje naturalne...jestem zadowolona, bo wloski odzyskaly miekkosc i jest Ok... dlatego przestrzegam przed rozjanianiem wloskow w domu, lepiej zrobic to u specjalisty
N_atalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując