Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 21:37   #72
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Uca - bardzo dziękuję. Nie wyszłam na tym zdjęciu najlepiej więc nie spodziewałam się takich miłych komentarzy A tu proszę! Wiele osób porównuje mnie do jakiejś znanej pięknej aktorki, a jedyne co mogę zrobić to dziękować za komplementy... Według większości znajomych wyglądam jak Mia Farrow. Nie wiem czy mogę się z tym zgodzić, zobaczymy jak będę się prezentować po schudnięciu, a pozostały mi 3 kg, żeby być w pełni zadowolona.

Masz rację, ja również nie mogę znieść tych konwenansów. Proszę sobie wyobrazić, że zaraz jak wróciłam od fryzjera, spotkałam dawno niewidzianą osobę. Rozmawiałyśmy sobie w najlepsze, a ona zapytała się czy miałam raka! Bo mizerna taka, bo włosy takie krótkie jakby dopiero zaczęły odrastać... Pewnie ktoś musiał jej coś nagadać... nie mam pojęcia

Oglądając zdjęcia z lat 30 tych, wiele młodych kobiet miało takie włosy, dlatego szokiem było dla mnie to, że uznawano krótkie fryzury za gorszące...
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując