Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Shellac- rewolucyjna nowość
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 08:38   #650
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez kara1978 Pokaż wiadomość
Rozumiem więc, że to czy shellac się będzie dobrze trzymał ( ok 2 tyg. ) bez odprysków zależy trochę od szczęścia i trochę od umiejętności stylistki paznokci. Najmniejszy błąd dyskwalifikuje oraz jeśli akurat ktoś ma zbyt tłustą płytkę ( np. po stosowaniu odżywek wzmacniających ) lub paznokcie w NIE idealnym stanie to klapa. A przewidzieć tego wszystkiego się chyba nie da, więc idąc dalej każda ze stylistek paznokci powinna mieć mniej więcej 50% zadowolonych klientek oraz 50% reklamacji.
Mam się jednak nie poddawać, jak mówi mój mąż i ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć na paznokciach koleżanek - póki co za darmo...
Jeżeli o mnie chodzi to nie nazywałabym tego szczęściem, raczej praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Ja osobiście polecam zawsze szkolenie z takiej metody, bo na dzień dzisiejszy wygląda to tak, niby wszystko znamy i shellac-a łatwo się nakłada i nie jest to trudne, to jednak o tym czy będzie odpryskiwał czy nie decydują małe szczegóły, które dobry szkoleniowiec wychwyci podczas takiego szkolenia.
Nie jest ono drogie, kosztuje 250 zł i trwa około 4 godz.
U nas w salonie Kara zadowolonych klientek z shellac-a jest około 90-95%. Zawsze zdarzą się klientki, które jak koleżanki wspominały będą miały problem z noszeniem takiego produktu, ale napenwo nie powinno ich być więcej jak 10%.
Korespondencyjnie można wiele opowiedzieć o metodzie, produkcie itd, ale najlepiej spotkać się twarzą w twarz.
poniżej link do strony gdzie możesz odbyć takie szkolenie:
http://sklep.csmoon.pl/pl/content/13-szkolenia
Wychodząc z takiego szkolenia otrzymujesz certyfikat oraz jesteś dyplomowaną stylistką shellac.
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując