Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-01, 20:29   #2702
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Czesc.Dziewczynki i czasem podglądam co tam u Was ciekawego, ale brak odpowiedniego sprzętu nieco mnie wizazowo ogranicza
Pozdrawiam wakacyjnie z ludnego Gdańska.
Przyszłym pannom młodym gratuluję i życzę dużo cierpliwości (nie tylko względem przygotowań ślubnych)
James ostrzegam- ja na stepie załatwiłam sobie kręgosłup (Ty jesteś młodsza, więc moje ostrzeżenie może być nieuzasadnione... )
Chce

Muszę się pożalić, jakiś czas temu nabyłam tradycyjny podkład i to taki dedykowany mojej skórze (bobbi) i ni cholery nie umiem się z nim obchodzić. Chyba moja.dwudziestoletnia abstynencja podkładowa to był dobry wybór

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cześć Małgosiu!
Oj, przykro mi, że podkład Bobbi Ci nie podszedł. A o którym piszesz? Co się dzieje nie tak?
Ja w te upały używam bobbikowego Skin Foundation (pod niego filtr JMO) i spisuje się dobrze.
Ale widać służą Ci najlepiej minerały.


Zaszalałam i złożyłam zamówienie w P&R, jakoś zachciało mi się luksusu. Choć nie powinnam tego robić, bo 1) mam teraz sporo innych wydatków 2) mam jeszcze sporo rzeczy w zapasie, no ale pokusa była silniejsza
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora