Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 11:34   #4636
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Pilarku moje mani może nie jest dziełem sztuki ale szczere Niestety nie miałam jeszcze okazji lepiej Cię poznać, gdyż od kiedy do was dołączyłam rzadko tu bywasz. Zatem przejrzałam Twojego bloga. Potrafisz wyczarować piękne kobiece makijaże, widać że robisz je z pasją i to kochasz. Każdy jest inny, idealny, zdarzają się też nietypowe. Właśnie jednym z nich się zainspirowałam. Wybrałam czerwień, jednak nie taką klasyczną, użyłam żywej czerwieni z czerwono-złotym schimmerem jest kobieca ale i oryginalna jak Ty i każdy Twój makijaż przyciąga wzrok. Na placu wskazującym i serdecznym nawiązałam do jednego z nich używając motywu kropek. Mani może i nie powala ale tak jak już pisałam jest od serca Dodatkowo nie wiem czemu ale kolor czcionki kojarzy mi się z Twoją nieskazitelną cerą
Wszystkiego co najlepsze Spełnienia marzeń, nie tylko tych lakierowych
pieknie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42426825]Hej,jak impreza się zaczęła koło 21 to skończyła oo........5 rano bum!! i wstałam przed 9
Nie wiem co jest,ale mnie noga boli Powiem Wam że było za☠☠☠iście
[/QUOTE]

to super
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora