Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 20:58   #4118
Studio Shee
Przyczajenie
 
Avatar Studio Shee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agata00000 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny. Przeczytalam sporo stron tego watku ale nie dalam rady jak narazie wszytskiego przejrzeć. Jestem niestety ofiara nieudanego makijażu. miał być delikatny, podkreslajacy urode i delikatnie korygujacy. niestety.. jest przerysowany, kolor za ciemny, ksztalt ktorego pani "lingeristka" nie odksztalcila prawidlowo w efekcie mam 2 inne brwi. wygladam jak transwestyta ktory malowal brwi bez lusterka. Zaproponowano mi korekte i rozjasnienie ale nie wiem czy jest to dobry pomysł poniewaz jedna brew w polowe trzeba zakamuflować i zrobić ja niżej, nie chce wiekszej katastrofy. Zaczelam zastanawiac sie nad usunieciem, wiem ze sa 2 metody. laser i rejuvi, nie wiem ktorej sie poddac. obawiam sie blizn i utraty wloskow. jestem zdesperowana i nie chce pogorszyc sprawy. Czy ktoras z was usuwala mp? czy mozna pozbyc sie makijażu całkowicie czy tylko tak pisza a on moze ulec tylko rozjasnieniu? prosze o pomoc Pozdrawiam

Strasznie mi przykro..za każdym razem, gdy słyszę takie historię. Nie powinno tak się dziać.. Rozumiem, że korekcja Twoich brwi byłaby ogromna. Oto, co mogę Ci polecić, jeżeli rzeczywiście zwykła pigmentacja naprawcza na nic by się zdała. Otóż, nie każdy laser jest dobry. Do niedawna pracowałam w Toruniu w centrum szkoleniowym i od lat szukałyśmy odpowiedniego laseru, który by nie ranił skóry, a był delikatny i skuteczny.Pigmentacja naprawcza jest czasem trudna, nawet bardzo i najgorzej, gdy kształt jest niezwykle asymetryczny. A nadmiar nieudanych makijaży, które trzeba poprawić jest przeogromny. Więc naszym marzeniem było znaleźć sprzęt, który by pomógł naszym klientkom, które tej pomocy bardzo potrzebują.I te poszukiwania bardzo długo trwały, ponieważ jeszcze do niedawna nie było w Polsce niczego godnego uwagi. Aż w końcu, w czasie praktyk w Chinach znalazłyśmy laser, który jest bardzo delikatny i można go stosować nawet do wywabiania mp wokół oczu. Jest skuteczny i delikatny. Zazwyczaj potrzebnych jest przynajmniej 5 sesji, aczkolwiek już po pierwszej widać efekt i co najważniejsze - NIE POZOSTAWIA BLIZN!!! Skóra jest lekko zaczerwieniona i może delikatnie podpuchnąć, ale to wszystko. W Polsce do tej pory jest zaledwie w dwóch salonach - ARTISPA w Toruniu i Wersal we Wrocławiu. W tym drugim jest bogata galeria zdjęć, po laserze, więc proponuję, byś obejrzała. Może się przydaTo, ile czasu i zabiegów jest koniecznie weryfikuje już osoba, któa dany zabieg przeprowadza, bo łatwiej jest jej to ocenić. J Jeżeli natomiast chodzi o Rejuvi to mam bardzo ograniczone zaufanie. Widziałam konsekwencje, gdy, jak to się mówi "nie udało się". I on niestety może pozostawiać blizny.
Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że niebawem będziesz mogła cieszyć się pięknymi brwiami
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Ach, i jeszcze chciałam dodać, choć to smutna prawda, że nie zawsze udaje się wywabić mp całkowicie. To zależy od składu pigmentu, jakim został wykonany. W najgorszej sytuacji taki pigment mógł mieć w sobie metale ciężkie i wówczas może pozostać po nim lekki ślad. Jeżeli możesz się dowiedzieć na jakich pigmentach (jakiej marki) był wykonany, to bardzo cena informacja.

Pozdrawiam.
__________________
Studio Makijażu Permanentnego Shee
http://www.shee.pl/

ul. Szlak 50/206, Kraków
info@shee.pl
, +48 506 389 548
Studio Shee jest offline Zgłoś do moderatora