Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-21, 12:25   #1651
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Zapytam Też zastanawiałam się nad żeńszeniowym, ale w Sulwhasoo polecili mi serię Goa gdy powiedziałam, że szukam kremu dla mamy.

Pytałaś o serie rozjaśniające, używałaś su:m37 White Award Whitening Spot Essence? To jeden z najlepiej ocenianych produktów rozjaśniających w Korei. I jeszcze Hera White Program Biogenic Effector, też dobrze oceniany.
Dumam właśnie nad tą serią z Hery i jeszcze nad Iope whitegen ampoule essence- też dobre recenzje zbiera na zagranicznych forach ale nie mogę się zdecydować co wypróbować
Jeśli chodzi o su:M37 po tym jak zawiodłam się kremem pod oczy i kremem cc z su:M37 to postanowiłam nic z tej firmy nie brać. Coś mnie drobnymi czerwonymi krostami wysypuje, jak malutkie ugryzienia to wygląda po tym kremie pod oczy. A cc mnie zapycha, zbyt tłusty jest. A i miałam jeszcze peeling bąbelkujący i też masakra była.Zraziłam się Tak samo nie służą mi produkty z The History of Whoo. Nigdy nie miałam nic z pielęgnacji od Hery a że mam problematyczną skórę to trochę boję się w ciemno bez polecania tutaj brać

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2014-05-21 o 12:27
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując