Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-01, 12:40   #1415
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość

alma2015 wchodzi - czekam wiec na lepsze próbki
Oj możesz się nie doczekać, te próbki są odkąd pamiętam i nic się nie zmieniają, czasami może 1 wymienią, nawet na FB ludzie pytają się kiedy będzie zmiana to Sephora ciągle ściemnia i żadnej odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Teraz tylko zastanawiam się na co wydać 40 zł bonu, czy na pomadkę EL Envy czy na Clarins Lip Balm
Bierz i to i to

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką maskarę dostępną w S polecacie? niedługo mam urodziny, więc chcę sobie zrobić prezent i kupić jakiś mega tusz, zależy mi na pogrubieniu i wydłużeniu, macie swoje typy, proszę podzielcie się opinią
Ja uwielbiam Lash Queen Heleny Rubinstein, a porażka dla mnie to YSL volume effet faux cils
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora