Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 3 tygodnie braku kontaktu po "rozstaniu" - zadzwoniłam...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-31, 09:06   #18
uma_lucy
Raczkowanie
 
Avatar uma_lucy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: 3 tygodnie braku kontaktu po "rozstaniu" - zadzwoniłam...

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Dość klarowne jak dla mnie, koleś nie był zainteresowany stabilnym, długodystansowym związkiem, może myślał, że ona również bawi się w związek, zauważył, że zaczyna myśleć poważnie, tęskni, może naciska na deklaracje, snuje plany...i zwinął żagle. Cała sytuacja jest dość typowa, tak więc Autorko niestety wbrew temu, czego oczekiwałaś również Ci napiszę, że szkoda Twojego czasu, rozpamiętywania, nadziei, czekania, każdego Twojego dnia. Jeśli facet chce, to szuka kontaktu, jeśli nie to nie. Oczywiste.
No i tekst typu "nigdy nie przemyślałem czy chcę z tobą być" dla mnie zdyskwalifikowałby go dożywotnio.
Tak, wiem, że mu nie zalezy na Autorce. Tylko te ich teksty (facetow) mnie zawszze rozwalaja:
"musze sie zastanowic, dzialalem machinalnie, jestes dla mnie za dobra, zauwazylem, ze za bardzo Ci na mnie zalezy..." pfffff!
A potem takie biedne dziewczyny czekają na telefony, czytają wiadomosci na FB, łudząc się, że jednak to, co facet mówił, to nei odrzucenie ich osoby, a jakaś chwilowa niepewność.
Autorko - daj spokój z gosciem, nawet jak chwilowo mu sie odmieni i wrocicie do siebie, to jaka masz pewnosc, ze znow Cie nie spławi kolejnym hasłem?
I nie tlumacz sobie, ze byl dobry, dbal itd. Jest gnojem. I tyle.
Ostro, bo tacy goscie dzialaja mi na nerwy. Niech mowia wprost o co chodzi i darują sobie głupawe teksty!

P.S. Ciekawi mnie jeszcze wasz wiek? Twoj i Pana gnojka Mozna wiedziec? Czy to młodość u faceta, czy bardziej ułomność mózgu

O, i jeszcze w dodatku do 3.18 nad ranem autorka czuwa!

Edytowane przez uma_lucy
Czas edycji: 2012-07-31 o 09:09
uma_lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując