Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 3 tygodnie braku kontaktu po "rozstaniu" - zadzwoniłam...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 14:26   #24
uma_lucy
Raczkowanie
 
Avatar uma_lucy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: 3 tygodnie braku kontaktu po "rozstaniu" - zadzwoniłam...

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;35612574]Wiesz jak jest - dni mam wypełnione po brzegi, ale potem kładę się do łóżka, zaczynam myśleć... i sen odchodzi.
On ma 36 lat, ja 26. Właśnie ze względu na to, że ma tyle lat, liczyłam, że naprawdę się waha, przemyśli wszystko i doceni.
Ale nie oddzwonił. No i 3 tygodnie minęły. Uma_lucy, masz rację. Daję sobie spokój.
Dokładnie, madzia0007. Ja naprawdę wierzyłam, że on się zakochał i w ciągu dwóch tygodni odpoczynku sobie o tym przypomni. Głupie, co?
Na pewno nie będę więcej szukać kontaktu - już wiem, że to bez sensu, i tak nie odbierze ani nie oddzwoni.
Naprawdę po wczorajszym wieczorze i Waszych wiadomościach uświadomiłam sobie, że mnie zostawił. To nie była żadna przerwa... Jaka ja byłam głupia!!! ;([/QUOTE]
Nie jesteś głupia, tylko jeszcze zakochana!
ja Ci kibicuję
Bardzo dobrze się stało, że sobie poszedł. Niech nie wraca! Zasługujesz na kogoś, dzięki komu nie będziesz się żalić na facetów na forach
uma_lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując