Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-28, 11:23   #1463
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Buff jest dość ziemisty i wg mnie to głównie jego odcień, dodatkowo może niedopasowany do Twojego kolorytu skóry, był przyczyną takiego efektu.


Ja przetestowałam mnóstwo podkładów (mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, stąd mało który podkład jest w stanie dłużej wytrzymać na mojej skórze, bez spływania) i jedyne podkłady, które dobrze kryją i są naprawdę trwałe, to Revlon Colorstay i Estee Lauder Double Wear lub Double Wear Light. Revlon dawno mi się jednak znudził, a przy tym kolejne jego wersje zdaje się są coraz gorsze, więc aktualnie najczęściej sięgam po EL. Z tańszych propozycji niestety nie pomogę, choć z tego, co kojarzę, to Bourjois Flower Perfection jest tu doś polecany, ale wiadomo, że nie na każdej skórze się sprawdzi.
Pewnie masz rację. A ecru nie jest już taki ziemisty? Bardziej żółty czy różowy?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez esy_floresy_20l Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Proszę was o radę bo już ręce załamuję, nie mam bladego pojęcia jaki podkład mam wybrać. Moja cera jest baardzo problematyczna, w strefie T tłusta, na policzkach odstają suche skórki, do tego mam problem z wypryskami, są dni że moja twarz wygląda całkiem ładnie, a są dni ze to po prostu koszmar syfek na syfku... do tego w niektórych miejscach mam widoczne naczynka. Jak na razie nie zapowiada się żebym szybko się tego pozbyła, a to niestety obniża moją samoocenę i odbiera pewność siebie.
Kiedyś nie miałam takiego problemu z trądzikiem, nie znam się na kosmetykach i nie wiem co będzie dla mnie dobre.
Ktoś mi kiedyś polecił podkład Sensique a że był bardzo tani stwierdziłam że czemu by nie spróbować. Używam podkładu Sensique Matt Finish o numerze 201, a do tego puder prasowany Sensigue Matt Finish nr 02. Kiedyś gdy miałam mniejsze problemy z cerą to mi wystarczało, teraz nakładam dwie warstwy podkładu i raczej słabo kryje, do tego matuje moją twarz przez jakieś 30 min
Błagam pomóżcie mi w tej sprawie
Pamiętaj,że podkłady typu revlon mogą zapychać i pogarszać stan cery.
Byłaś już u dermatologa? Najlepiej jest leczyć i ukrywać.
A i zgadzam się z OlaM. Revlon CS i EL bardzo dobrze kryją i matują.

Edytowane przez ola220
Czas edycji: 2014-04-28 o 11:25
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora