Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "ubrane" nie "przebrane" blogi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 15:30   #67
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cytat:
Napisane przez serek_wiejski Pokaż wiadomość
ale ja jestem tylko prostą kobietką nie dla mnie "wielka" moda w stylu rumi (choć przyznam, że przejrzałam tylko pierwszą stronę)
A mnie się stylizację Rumi wcale nie podobają, wygląda na nich zawsze jednakowo niechlujnie i tak byle jak. Czasem mam wrażenie, że to jakaś kloszardka, a nie modelka....

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość

Co do blogu Kasi Tusk to wydaje się miłą dziewczyną, ale mam dziwne wrażenie, że jej blog to jakiś chwyt PRowy.... to ciągłe podkreślanie jak tanio kupiła jakiegoś ciucha .... zdjęcie w dresie z popcornem. Nie wiem, mnie to wygląda jakby doradcy jej taty chcieli w tyn sposób ocieplić jego wizerunek.
Odniosłam podobne wrażenie, tyle że nie jako ocieplenie wizerunku taty, ale jako zaprezentowanie siebie: zobaczcie, jestem córką premiera, a jestem taka fajna i normalna
Co nie zmienia faktu, że lubię do niej zaglądać

Cytat:
Napisane przez Smoke Pokaż wiadomość


Tak przy okazji, ale dlaczego wszyscy pozuja ze stopami ustawionymi do wewnatrz na chyba wiekszosci blogow i innych modowych stron?? Moja osobista opinia jest taka, ze wyglada to nieco pokracznie i nie rozumiem celu
Ha, dokładnie! Też się zastanawiam dlaczego tyle dziewczyn celowo wykrzywia sobie nogi

Ja najbardziej lubię Annę:
http://www.rantapallo.fi/mungolife/
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując