Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-24, 14:02   #4498
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ależ miałam sen.
Najpierw śniła mi się upiorna, żylasta, męska ręka wyłaniająca się spod kołdry i próbująca mnie udusić. Jeżu sparaliżowało mnie. Walczyłam, żeby się obudzić, ale jak już potwór wylazł spod okrycia i pokazał swoje przerażające oblicze, piszcząc mi nad uchem, obudziłam się zlana potem, szukając w pośpiechu Miśka.
Potem miałam drugi sen, śniło mi się, że Koshatka (nie wiem dlaczego akurat ona, być może przez zapadający w pamięć awatar, haha) napisała mi list, taki papierowy, w którym uprzejmie donosi, że Dziewczyny z Wizażu, mówią, że jestem głupia.
<hahahaha>

Miałam się wczoraj odezwać, ale w skutek powyższego, bałam się.
Poza tym kursor mi się zepsuł. Hehe.

Witajcie!

amyz
Spokojnie, jeszcze sie napijesz. Picie nie zając, nie ucieknine.
Miłego!

Kitty
Gratuluję, kolejna z naszych w S.
Świat zmienia się na lepsze.

Ps. Mam odwodnioną. A to ździwko.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Po tym jak przejrzałam swoje pudła z luksusowymi minisami- nazbierało się z brokułów, rzodkiew, D, EL, C,ttp. stwierdzam, że dołączam do grupy nic nie kupujących.
Niech pusty portfel będzie mi świadkiem.
Kolejne szaleństwo, przy brokule i zimowych rabatach na mac (pewnie jakieś w D. się znajdą)
Na kufer polować nie będę.
No...
... czuję, że mam tę moc.
Ale sen też się spodziewałam innego zakończenia
Ja na kufer też polować nie będę, ale coś czuję, że jak będzie tak udany jak poprzednio to wezmę.


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
nie pomylił jej sie aby tusz z czym innym?


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuję, pojawił się Lutens więc go kliknęłam . Ale to chyba ostatnia sztuka bo na stronie już nie ma
Ja tak ze dwie rzeczy kliknęłam i wysłali, w tym serum E

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzien dobry.

Never, udalo mi sie zalapac na zdjecia Twoich lupow z USA 😀 mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona.

Czy sa wiesci od Jabluszka?
Nie widziałam, mam nadzieję, że szybko się odezwie.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Haha nie wnikam do czego jej ten tusz zmierz obwód od razu

Ja powoli mam dosyć, ale dzielnie się pozbywam, kosmetyki jak kosmetyki, ale ubrania za dużo miejsca mi zajmują
Wczoraj jak usłyszałam pretensje, że przy oferowaniu wysyłki gratis nie wysłałam priorytetem tylko zwykłym poleconym, to miałam już sobie dać spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odpalilam autko i jestem juz prawie na miejscu ufff mam nadzieje ze ludzie beda fajni i damy rade mój pierwszy slub
za udany ślub i zlot

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nie wiem co im się zmieniło, ale u mnie też już wszystko działa. Dzięki
za zamówienie
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora