Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-11, 22:01   #4907
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
no bede dzialac, tylko sie zastanawiam co bedzie jak znowu nie dojdzie, no bo chyba trzeci raz juz nie wysla

dzieki, musze przejrzec, ale ta paczka idzie juz prawie miesiac, wiec raczej nie nastawiam sie ze jeszcze dojdzie, w sumie kupilam tylko maskare i nawet nie za taka jakas bardzo atrakcyjna cene, a do tego te nerwy i wyjasniania, juz mi sie odechcialo u nich zakupow
hym no to trzeba do nich napisac, ale z nimi nie ma takiego problemu jak na tru. Napiszesz kiedy kupilas i tyle

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hehe..no to już nie wiem kto mi tam tego lancoma odradzał. No i nie wiem na kogo mam się obrazić to profilaktycznie walnę focha ogólnego..na wszystkich! o! zaraz idę na TŻta nawrzeszczeć A już czytając KWC to głupieję jeszcze bardziej..ogólnie clinique lubię, może tam cuś.... o! YSL jeszcze nie patrzyłam!
z clinique moja siostra miala jeden puder, fajna konsystencja ale u mnie typowa maske robil i mial taka zielona, szpitalna puderniczke z ysl pudrow nie znam
to uwazaj, zeby TZ ci focha nie zarzucil bo pozniej co? zwalisz na nas?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora