Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-19, 22:06   #853
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Wszystkie Jak oglądam mydła z Lawendowej Farmy czuję się jak dziecko w sklepie z zabawkami A tak na serio chętnie przetestowałabym :

cedrowy las, jogurtowe, lawendową farmę, żywokostowe i plaster miodu

no i rozmarynowy twist - ale zamówię więcej mydełek
Powiem Ci tak - w ciemno bierz rozmarynowy twist, super mydło do włosów! Mam suche i nawet bez użycia płukanki czy odżywki miałam ładne, błyszczące włosy
Jogurtowe mam, ale czeka na testowanie, póki co 2 otworzyłam i ucięłam: Owsianego Bobasa i właśnie rozmarynowe.

Mnie też Plaster Miodu kusi, ogólnie wszystkie kuszą! Też jak dziecko się czuję, te mydełka są takie cudne! W Tuli nie czuję się tak dobrze... Jest tam dość sucho, nie tak przyjemnie i rodzinnie jak w Lawendowej. Pani Ewa postarała się o atmosferę, do tego te wysyłki szybkie - zanim nawet przelew dojdzie!

W planach póki co mam: Migdałowy Dotyk, Cytrynowy Zmierzch, Oliwkowe Shea, Mydło Kleopatry, Miód i Wanilia, Miodowy Krem, Miodowy Rumianek, Plaster Miodu, Delikatny Peeling, Świeży Balsam. I tak pewnie wszystkie przetestuję.


Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
zamowilam krzepka pokrzywe, rozmarynowy twist i miodowy krem, chcialam tez ten plaster miodu i jogurt ale pani Ewa napisala ze teraz zrobila nowe i do wrzesnia trzeba czeac az sie odleza

No naprawde pani Ewa jest przemila i ekspresowa w dzialaniu ja tez, dostalam teraz mocny cynamon i trzy ziolka a w poprzednim zamowieniu mialam delikatny peeling i ogrodowa sciezke
Miodowy Krem później mi opiszesz jak Ci się spodobał, bo też mam w planach wrześniowych.

A co możesz opowiedzieć o tych 3 mydłach (Mocny Cynamon, Ogrodowa Ścieżka i Delikatny Peeling)? Na peeling faktycznie dobrze się depiluje?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując