Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak prawidlowo nakladac maski,maseczki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-06, 13:51   #13
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Jak prawidlowo nakladac maski,maseczki?

  1. Przed maseczką zrób delikatny peeling – wtedy substancje odżywcze łatwiej wnikną w skórę.
  2. Maseczkę nakładaj na umytą twarz. Omijaj okolice oczu i ust – tam skóra jest bardzo delikatna.
  3. Przed wielkim wyjściem nie eksperymentuj z maseczką, której używasz pierwszy raz. Może się okazać, że z powodu uczulenia nigdzie nie pójdziesz.
  4. Najlepsza pora na maseczkę to godz. 18. Naukowcy obliczyli, że skóra przed nocą rozluźnia się i zaczyna powoli regenerować.
Maseczki lepiej się wchłaniają w wilgotnym i ciepłym otoczeniu, czyli np. podczas relaksującej kąpieli w wannie.

W gabinecie kosmetycznym działanie maski wzmacnia się ciepłym kompresem. To samo możesz zrobić w domu. Nałóż na skórę grubą warstwę preparatu. Następnie przykryj twarz ligniną, potem cienką folią spożywczą, a na to połóż ogrzany ręcznik. Po 10 minutach zdejmij kompres i zatrzyj delikatnie resztki niewchłoniętej maski ligniną lub zmyj letnią wodą. Uwaga! Zrezygnuj z zabiegu, jeśli masz cerę skłonną do "pajączków". Kompres rozgrzewa, a to powoduje rozszerzanie się naczyń.
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując