Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-24, 17:10   #249
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witam nowe koleżanki

Doznałam dziś szoku w pracy! Koleżanka mająca calusie naturalne włoski zafarbowała! Teraz to tylko ja w pracy jestem "naturalna" i wiecie co ? Jestem z tego dumna, cieszę się, że mam swoje (w połowie) włosy, czuję się z tą myślą cudownie. Byłam u fryzjera, ściełam włoski z 43 cm na hmm 30 (?) tzn na takie, że teraz włosy są do ramion może 0,5 cm za ramiona - jestem zadowolona ze swoich włosków Chciałam krócej, ale fryzjerka mi marudziła żeby nie... więc nie chciałam się z nią kłócić. Szkoda jej było ścinać moje włosy.

RYBIOREK któraś pisała coś o tej hennie...że podobno nie jest taka zmywalna jaka powinna być, chociaż nie powiem Ci dokładnie bo sama za bardzo nie pamiętam tej wypowiedzi o tym. Moim zdaniem najlepiej jest poczekać na swoje i nie męczyć je farbami dłużej bo znowu wpadnie się w nałóg. Chociaż...Ty akurat masz trudną sytuację jeśli chodzi o pracę, wiadomo pani w biurze jakoś powinna wyglądać... Poczekaj aż będzie bardziej widoczny odrost może jakoś się wtopi w te farbowane, a jak nie to pozostanie Ci albo wizyta u fryzjerki albo zapuszczanie odrostu
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora