Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-05, 21:01   #4080
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Witojcie dziwoszki
Mnie tez trochę nie było, ale coraz wiecej mam na glowie przez te studia
Musze sobie zalatwic obserwacje, a ja od marca zaczynam tez praktyki
Malinko kochana... i jak to liceum? Jak sie ogolnie sprawuje? Wybrałas LO z taka dobra renomą czy takie z rozrabiakami?
I jak Ci w ogole idzie tam z mową? Nawijasz cały czas po angielsku? Jakies cwiczenia robisz czy cus? Za duzo pytan, wiem, wybacz
w liceum nie miałam wyboru, bo praktyki mogą być tylko w poniedziałek, w pozostałe dni mam zajęcia...pierwszy dzień zajęć, a ja już mam tego wszystkiego serdecznie dość...ale mobilizuję się, będę walczyć tyle tego wszystkiego, a zajęć wcale nie mniej niż było

a tam gdzie uczę (haha jak to brzmi) są fajne dziewczyny w pierwszej klasie, a drugie to taki mix ale ogólnie nie jest tragicznie
Na razie miałam tylko jedne zajęcia, które prowadziłam, w poniedziałek będę miała 3 klasy, ogólnie bazuję na podręczniku, ale też dodaję coś od siebie i w ogóle pomysł na lekcję jest mój nie mówiłam cały czas po angielsku, bo niektóre rzeczy były trudne, to tak przechodziłam z ang na polski, czasem tłumaczyłam to co powiedziałam, czasem tylko słowa i często pytałam czy rozumieją i to sprawdzałam
Cytat:
Napisane przez kingusiusia Pokaż wiadomość
buu źle napisałam w opisie.. miało być "Brudny";x
a tak to brudny jest lubię przełamane kolorki
Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Napisałam o nich dzieciaczki bo chciałam tak pieszczotlwie bo ja pamiętam, że uczysz bodajże w liceum a więc już w sumie z dorosłymi. I tak trzeba iść spać - spanie jest dobre na wszystko (ja dziś wstałam o 5.45.. dla mnie środek nocy... ehh....)

Tak studia są męczące nie ma co! Podbudowało mnie to Twoje zdanie, bo już myślałam, że mam zwyczajnie lenia

Tak Majka się ochajtała, zgadnijcie z kim? A jaką miała tandetną sukienkę Finałowy odc. w grudniu.
Trzymaj się tam na tych studiach
Nindzia musi być twarda, nie miętka

a Majka to się z tym debilem ochajtała na pewno ale ja tego nie oglądam od...oj długo już
Cytat:
Napisane przez kingusiusia Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was serum Lovely z Wapniem i Wit.C??
Dziś kupiłam myśląc że to lakier a tu psikus :x
Jak tego używać ?

Zachorowałam na ten lakier
ładniutki

a to serum ponoć cudowne a u mnie w rossmanie nie ma
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora