Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-21, 13:36   #258
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
e tam e tam ani się obejrzysz a sama będziesz miała pokaźną kolekcję


nie uszkodziła byś cienia, ale spoko, do depotowania trzeba hymmm dojrzeć (ale nie w takim złym sensie, chodzi mi o to że trzeba dojść do mocnego postanowienia że jednak fajnie by było za darmo szmineczkę dostać... ) Ja pamiętam dojrzewałam baaaaaaaaardzo długo.
posłuchaj dobrej rady - kup od razu 15stkę ja miałam dylemat, długo się zastanawiałam czy 4 czy 15 i jak skończyłam? marnie... z 5 piętnastkami... więc wiesz... po co tracić kasę czas i energię jak i tak do tej 15stki dojdziesz i tak
pewnie bedzie tak jak piszesz, bo ja strasznie poddatna na kuszenie jestem. Co do depotowania to w moim przypadku tez dlugo zejdzie zanim sie mocno zbiore w sobie, tym bardziej ze do najblizszego MAC-a mam 170km i zadnych wizji na przyszlosc zeby tam pojechac (oj dobrze ze sa dobre dusze na wizazu to zawsze cos kupia) wiec szminka za darmo raczej nie bedzie w moim zasiegu, ale nie powiem zeby nie bylo to kuszace
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora