Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-20, 10:19   #2251
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Helołł dziewczny
powiem wam ze z tż-tem już jest lepiej i myśle ze sie ułoży


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
eeejj to Mucha naprawdę jest w ciąży

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=30973
no rzeczywiście

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki dodałam do albumu zdj w kurtce, ona jest taliowana, dobrze leży? Proszę o opinie kosztowała malutko bo 49zł i bardzo chciałabym ją zostawić, bo takie kurtki ponad 100zł zawsze stoją no ale jak nie wyglądam w niej dobrze to piszcie, mam 3dni na zwrot




hoho to gratulacje
fajna kurteczka

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko mnie sie notka o podkladach podoba- jest w porzadku, wiele info i jak kogos to interesuje to bedzie czytal- a jesli napiszesz np. super podklad trwaly ladny kolor i w ogole to ja bym kosmetyku np. nie kupila po takiej recenzji.
Jedno co mozesz zrobic, to jak porwonujesz kilka rzeczy to rozbijaj to na osobne notki i bedzie mniej czytania a kto chce to znajdzie czego szuka.
abo wypisuj punktujac od myslnikow krycie- 100%. kolor- roz, trwalosc 10/10 itp.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------


jesli kladzisz na 20 min na dlugosci to zawsze z woda 6% przy blondzie!!!!

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

ufff.. nadrobilam choc wcale tego duzo nie bylo

mialam za✂✂✂isty weekend
wytanczylam sie w dyskotekach ze hoho! 2 zaliczylismy
nad jeziorkiem bylo cudnie, pogodna niezla chociaz byly przelotne burze.
w sobote popilismy tak, ze nad ranem mialam akcje mega kac i wymiotowanie chyba z 10 razy...
ale reszta ekipy mnie wspierala duchowo , najciekawsze ze wodka zatrulam sie tylko ja i tz- a reszcie nic nie bylo...
jeden chlopak utopil sie w sobote w jeziorze a nad ranem juz go wylowili blee...akcja byla niezla, nigdy nie zrozumiem po co pijani ida plywac noca do jeziora? ma za swoje...
lola tak sie wyszalala ze od wczoraj w nocy- kiedy wrocilismy spi non stop
i niestety ale okazalo sie ze dziadek tz ma raka i bedziemy go wozic po lekarzach w lbn od piatku bo to ostatnia szansa na przedluzenie zycia- lekarz nam powiedzial ze go nie uratuja, ale przedluza mu zycie, za pozno juz...
takze mialam weekend bardzo emocjonujacy i wyczerpujacy, ale dzis juz czuje sie ok
ale weeken bunny ululala! taki smutno wesoły
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora