Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-27, 23:22   #95
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jp - zawzieta z Ciebie bestyjka poprawiaj, poprawiaj
Strasznie lubie takie osoby, które wiedzą czego chcą i dążą do tego otwarcie i wprost, a nie krążą wokół celu jak wokół smierdzącego gówna i zabieraja sie jak pies do jeża! Jeśli człowiek dokładnie wie czego chce to łatwiej mu to osiągnąć


ja też nienawidzę się uczyć na pamięć.Trzeba sobie sobie w takich sytuacjach powtarzać że to dla dobra naszego mózgu.Uczenie się na pamięć to dobre ćwiczenie i może demencja starcza dopadnie nas trochę później

a ja byłam wczoraj u fryzjera podciąć włosy i może wreszcie sie z nimi dogadam.W ogóle pierwszy raz fryzjer sam z siebie mi powiedział,że jego zdaniem nie powinnam nosić dłuższej fryzury,bo mam ciężkie włosy i niestety zawsze będą oklapnięte. Taki bob za ucho to maksymalnie albo w ogóle krótka fryzurka. I faktycznie zawsze tak było,że jak zapuszczałam włosy i przekraczałam tę długość do ramion to zaczynała się udręka,może powinnam dać sobie z tym spokój i pozostać przy takiej długości...teraz układają się rewelacyjnie

cholera muszę wstać jutro do pracy...zazdraszczam wszystkim którzy mają wolne weekendy,dobranoc
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora