Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-16, 21:38   #4443
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
a mi się podoba jak ten Stockholm Ci wyszedł, bardzo naturalnie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze mnie sie podoba...
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Buahhot[/B][/COLOR] a mnie się bardzo podoba efekt po Stockholmie!!! chciałabym mieć teraz taki kolor, naprawdę
naprawdę dziewczyny jestem w szoku dziekuje
wiecie, ja myslałam, że stockholmem uzyskam lepsze rozjasnienie, u Snow wychodzil przepieknie, jasniutko i czysto. Spodziewalam sie czegos innego
Aczkolwiek macie racje, teraz patrzac na nie z biegiem czasu nawet mi sie podobaja no ale trzeba dodac, ze jak czlowiek mial wczesniej przygody tylko z rozjasniaczem i doświadczenie z białymi włosami to takie rozjasnienie uzyskane ta farba bylo dla mnie dosc slabe
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
beznadziejna... jedyny plus ze moja grzywa rosnie i nie wygladam juz jak jasio
a teraz uciekam do rodzinki, bede wieczorem albo jutro.
pieknie Ci w takiej grzywce zmiana zdecydowanie na plus, coś innego
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
mi stockholm też nie rozjaśnił tak ładnie włosków jak Snow np :/ dla mnie one są bardzo łagodne... długo kiedyś rozjaśniałam włoski lorealem jasny blond złocisto popielaty dg3 . to najpierw wychodził rudy a potem się spierał na ładny jasny blond
yyy zle zacytowalam swietne zakupy dla Amelki, torebusia urocza
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
buahhot zapomnialam zacytowac piekny masz kolor wlosow
to bylo moje pierwsze farbowanie, o kurcze ile to juz czasu minelo
dziekuje
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej
buahot i czeko
piekne włoski macie. jak dla mnie to kolory swietne. Nigdy nie bedziemy chyba w 100% zadowolone ze swojego koloru. A ja i tak uwazam ze wlosy macie super
racja
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Buahhot śliczny ten sweterek ja bym brała
przypomnialo mi sie, ze w poniedzialek nie jade do sopotu, mam tylko seminarke, wole odpoczac w domku ale jak bedzie we wtorek to chyba wezmę
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
testowałam sobie dziś farbę Selective oligomineral nr 901 z wodą 12%
spodziewałam się co najmniej żółtka, a w sumie nie jest źle farba bardzo delikatna, żadnego pieczenia, swędzenia, smrodku - nic tubka duża 100ml
wrzucam foty, nie za dobre, ale coś tam widać
kurcze zaskoczona jestem, ciekawe co powiecie
ładnie wyszło, jednak tak jak Bunny jestem przyzwyczajona do Twoich włosów po Alfie

Dziś miałam szkolenie z dermokosmetyków marki Siquens, dostałam miniprodukty do przetestowania, sama kupiłam sobie dwa kremy do cery odwodnionej i przesuszonej, uwaga, za 10zł promo z SP zobaczymy co to jest, Caskada jesli chcialabys to moge wyslac Ci sklad, jestem ciekawa skladu
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora