Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dezodoranty / antyperspiranty bez aluminium
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-18, 22:25   #86
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Sole aluminium w antyperspirantach - bać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Z antyperspirantami mam tak, że działa ładnie przez pierwsze użycia a potem jak wszystkie - klapa raczej. Nie pocę się jakoś straszliwie ale zależy mi na uniknięciu tego zapaszku. To takie błędne koło: pocę się, potem stresuje się, że się spociłam, pocę się dalej, jest gorzej i ehhh. Nie chce nic na nadmierną potliwość a aby właśnie nie było zapachu... I ja myślę o Crystal.
Skład tego z granatem to: Aqua, Potassium Alum, olejek eteryczny i ekstrakt z granatu.
Na razie miałam chusteczki i powiem szczerze, że na pewno zapach ode mnie był mniej intensywny a Święta były gorącym okresem w domu... Myślę, że kupię go bo aktualny antyperspirant jest na wykończeniu (a zapewne ma aluminium bo to Nivea).
W sumie ja nie tyle patrzę na zdrowie ile właśnie ten zapach a te naturalne potrafią lepiej go maskować. Nawet jeśli inni nie czują to mnie to jednak stresuje. Chciałam samą sól z Crystal ale nie wiem czy faktycznie ją wezmę. Mam też zamiar stosować go na stopy bo w baletkach mam zawsze problem z potliwością nóg i zdjęcie butów po całym dniu grozi padnięciem... Tylko muszę zastosować go do nowych butów więc trzeba wybrać się na zakupy
Krzyształ ałunu też jest solą aluminium
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując