Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-11, 07:33   #2950
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar;34039360
Ojoj,ale się czepiasz:p:To człowiek z dobrego serca poleca dobry szampon,a tu jeszcze pretensje:D

A lavera pomarańczowa to do jakich włosów jest?bo nie pamiętam.

[B
Anulka,Fiolka [/B]śliczne zakupki

Anusia pomarańczowa lavera jest do cienkich i delikatnych (nie dla Ciebie ), zwiększa objętość i puszystość.
Działania zwiększającego puszystośc odmówic jej nie można a jak podniósł włosy u nasady
Naszedł mnie taki przebiegły plan......... Gdybys miała ochotę na pomarańczowy to może kupimy sobie pomarańczę i cytryne i podzielimy się? Zawsze to mniej szamponów na półce a więcej rodzajów do testowania

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Kliknęłam wczoraj malinowy
A ja połączyłam Kuomaye w pierwszym myciu z Avalon Organics rozmaryn w drugim i włoski na drugi dzień prawie jak w pierwszy . Efekt mnie zaskoczył. Ale chyba nie można tak mieszać...bo włosy a raczej skóra głowy zgłupieje...
Czekam dziś z utęsknieniem na kuriera z P&R

W tk maxx widziałam wczoraj szampony i odżywki organic surge i nawet jakiś balsam pomarańczowy Alvy ale coś nie za ciekawie pachniał. W ogóle sporo naturalek było.



Gratulacje! Sto lat! hehehe

Ja często tak mieszam szampony
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora