Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paznokcie żelowe - prośba o pomoc i ocenę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-27, 10:26   #1
Manka_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47

Paznokcie żelowe - prośba o pomoc i ocenę


Witam dziewczyny!

wczoraj już naskrobałam długą wiadomość, ale chyba coś było z nią nie tak i nie przeszła przez moderatora, więc próbuję po raz drugi. Otóż na początku uprzedzę pytania:
tak, jestem po kursie stylizacji paznokci,
tak, ukończyłam go,
tak, mam dyplom

niestety kurs to nie wszystko, według mnie ważniejsza jest praktyka niż sucha teoria poparta kilkoma potencjalnymi "klientkami". Przedstawiam Waszej ocenie jedne z pierwszych wykonanych przeze mnie paznokci - proszę o szczerą ich ocenę oraz krytykę, ale konstruktywną. Nie wiem czy mogę na forum opisać co i jak robię krok po kroku? bo chciałabym poddać to Waszej ocenie, bo być może coś robię źle. Po przejrzeniu forum wiem, że źle mam dobrany na pewno żel - może to też jego wina, ale pewnie moja też. Żelu co prawda nie mam z allegro, ale też jest to żel "no name" widniejący pod nazwą "hurtowni z artykułami do paznokci", w której się zaopatrywałam do tej pory. Jest to żel jednofazowy, średniogęsty, cena to 60 zł/50 ml. Mój problem polega na tym, że paznokcie odpadają, zapowietrzają się, nie wyglądają dobrze już po ok. 1.5 tygodnia użytkowania, a wiem że tak nie powinno być...

Proszę o porady i ocenę moich prac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t1.jpg (74,3 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t2.jpg (80,4 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t3.jpg (86,7 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02417.jpg (29,3 KB, 103 załadowań)
Manka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując