Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-09, 21:12   #3693
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej, hej Ja już po pierwszym weekendzie szkoły. Doszło nowych 8 osób, jeden nauczyciel mi się zmienił, ale ogólnie jest spoko Mówiłam już, że uwielbiam smak skrzypokrzywy?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
zaraz chyba sie potnę ze szczęścia <3
https://wizaz.pl/akcje/sephora/lady-gaga/

muszę to wygrać!
Jestem chyba największym jej fanem obecnym na tym forum! xD oszalałem !
ciekawe czy fakt o tym, ze jestem aktywnym uzytkownikiem forum w czymś pomoze

będę zawiedziony jak nie wygram. dałbym się pociąć za to zeby znów ją zobaczyć!
Fryz trzymam kciuki !!

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja dziś znów uśmiałam si co niemiara i nie wiem czy coś ze mną jest nie tak czy z edukacją napisze wam przykład zadania jaki mój syn miał do odrobienia bo być może wy będzie znały na niego odpowiedź otóż:
,,Ala wyszła na zakupy o godzinie 15.Wydała na zakupy 20zł. O której wróciła?"
Widziałam przykłady takich zadań na necie! Typu że Ala waży x kg, ile ma lat? Nie wiem kto to wymyśla

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
heeeloł!! alez dawno mnie tu nie było...może dlatego ze juz nie jestem taką blond blondynką zobaczcie co znalazłam na stylowych.........wiecie może jak to zostało przygotowane??
Wydaje mi się że trzeba przekroić bułkę na pół i posmarować ją masłem czosnkowym, posypać serem, potem zamknąć, posmarować czymś (?) na wierzchu, przekroić na kawałki takie jak na obrazku, wstawić do piekarnika na jakiś czas i na chwilę przed wyjęciem posypać szczypiorkiem

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wszystkie co sie farbowaly i obcinaly wlosy pokazywac sie
Ja też się przyłączam, czekamy na zdjęcia
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora