Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-26, 19:28   #3000
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
widzę,że masz kształt paznokci tak jak ja,ale efekt super śliczny fiolecik zaglądam na blog więc wiem,że to golden rose,zamówiłam kilka lakierów na all,ale muszę zaczekać aż paznokcie podrosną w takim razie kupię tą diamentową dzięki ja mam jeszcze taki problem,że mam problemy z obgryzaniem tż bije po łapach jak obgryzam,ale to nie wiele daje
Mi obgryzanie przeszło samo i nie wiem kiedy. Ale ta odżywka jest dość chemiczna w smaku więc może odstraszy (lubię teraz za to skórki obgryzać więc i lakier liznęłam).

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
U mnie po szamponetce zawsze jest różnica w odcieniach między odrostem a resztą. Tylko odświeża lekko kolor.


Obiecane fotki po orzechowym brązie joanny naturii.
Tradycyjnie mam z tyłu dwa lekko ciemniejsze pasma Ale i tak sądzę, że w miarę równo mi chwycił kolor, same widziałyście jakie miałam różnokolorowe po tym rozjaśniającym spreju
Piękny ten odcień u Ciebie! Taki ciepły, łagodny i nie nachalny. Super efekt!

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Marzy mi się Twoja długość włosy przepiękne! jak farbowałam na czarno przez parę lat włosy rosły bardzo szybko,teraz jak kombinuję,farba,henna,roz jaśnianie itp rosną mi 1cm na 2 miesiące Mimo masy odżywek,a moja mama mówi,że za dużo tej"chemii" ona myje włosy zwykłym ziołowym szamponem,zero odżywek i rosną bardzo szybko,już nie wiem co robić Podcinałam włosy przed wakacjami i nie wiele mi urosły od tamtej pory
Mama ma rację bo jak przesadzamy z nadmierną pielęgnacją to obciążasz włosy i nie dajesz im odetchnąć normalnością. Podcinanie też g... pomaga jak to nam kiedyś wmawiano. Ostrożnie z chemią na włosy i będzie ok. A i jakiś suplement warto połykać bo teraz i tak jest te przesilenie jesienne i włosy to na pewno odczuwają.

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Moje włosy też wolno rosną. Przez 2 meisiące wyhodowałam z 2centymetrowy odrost.. Ale jak porównuje zdjęcia to widzę, że są trochę dłuższe i że warto czekać aż jeszcze bardziej podrosną. Te zdjęcia mnie jakoś motywują, bo normalnie się tego wzrostu nie czuje...


Mini porównanie:
Orzechowy brąz Joanna Multi Cream vs. Orzechowy brąz Joanna Naturia
3 miesiące różnicy, w międzyczasie dwa podcięcia (ale takie minimalne, bo sama się tym zajęłam)
Ładnie rosną i widać.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora