Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-12, 13:15   #2988
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zrobiłam mani dla OS
proste
kształt przemilczmy, złamałam fakera tego nadłamanego lekko w drugiej ręce, strasznie wygląda, musiałam obciąć poniżej zera

ładne zdobienie
szkoda pazurków


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Wreszcie chłodno zaczynam normalnie żyć

Chata wolna Młody popitolił nad morze, Młoda w Jeleniej, na turnieju, Małżon na rybkach, Bajt śpi a ja z kawusią i kompem w betach Boszzzzzz jak dobrze

u mnie leje to sprawia, że mój humor drastycznie spadł w dół

ale fajnie masz
ale ja jutro napiszę podobnie


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
heh
krzywo tzn lakier się wlewa pod spód? masz gotową tasiemkę czy sama wycinasz z taśmy (jakiej?) ?
ja już mam raczej opanowaną metodę taśmową, doszłam co i jak

krzywo tzn. nie umiem przykleić taśmy na paznokciach tak, żeby było symetrycznie


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Świetnie wygląda Kształt cudny!

dziękuję


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Moje nowe dzieciątka poniżej, mam też zdjęcia moich obu FFF. Nie wiem czy na zdjęciach widać tą leciuuuuutką różnicę w kolorze?

ale dzieci cudne
a co do FFF.. nie widzę zbytniej różnicy


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jakoś nigdy nie mogę powiązać rozdwajania się z malowaniem paznokci - w sensie: co te lakiery, szczególnie w połączeniu z odżywczą bazą, mogą robić? nie łączy mi się to

Co twórczego robię dwa tygodnie po obronie? Instaluję właśnie Diablo II

też mi się to nie łączy wydaje mi się, że odżywka + lakier to dodatkowe zabezpieczenie przed jakimiś urazami.. a rozdwajanie, itp. to chyba sprawa pielęgnacji, która jest więcej niż tylko odżywką (kremy, olejki, oliwki, co kto lubi). no przynajmniej ja to tak widzę

dawno nie grałam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora