Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-08, 18:52   #207
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziękuję

A chodzi o ten błyszczyk http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B..._6_Ultra-gloss torba dodaje się sama
O, dziękuję

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czytam Was cały czas, ale nadal nic nie klikam, 8 dzień bez zakupów dziś zrobiłam porządek w próbkach i miniaturach i jestem lekko przerażona ilością, muszę to szybko po zużywać
A tak na serio to miałam wczoraj ostatnie egzaminy na uczelni, indeks zdany, właśnie naniosłam ostatnie poprawki w pracy mgr, w piątek jadę złożyć ją w dziekanacie... I tak mnie kusi by coś kliknąć w nagrodę, ale nie wiem co chyba poczekam i po obronie zaszaleję
Brawo Słodkie szaleństwo będzie Ci się należeć Ja po obronie mgr capnęłam BB shimmer brick Nectar, nie czając się na żadne gratisy, jaka to była (zasłużona) radość!
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora