Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile kosztuje "sprzęt" do akrylu lub żelu, który będę mieć ze sobą robiąc pazurki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-23, 13:49   #11
OlgaZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 28
Dot.: Ile kosztuje "sprzęt" do akrylu lub żelu, który będę mieć ze sobą robiąc pazurk

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Dzwoniłam dzisiaj do salonu paznokci w Promenadzie i powiedziano mi, że większość sprzętu mogę kupić na miejscu tylko cążki muszę kupić gdzieś indziej. Co ciekawe, Pani z informacji powiedziała, że mają klientki, które przychodzą z własnym sprzętem Ja nie mam większych wymagań co do ceny, zapłacę tak jakbym korzystała ze wszystkiego w salonie ale bardzo potrzebuję czuć sie komfortowo i nie bać a to chyba najważniejsze Dlatego muszę mieć własny "asortyment narzędzi" no i rękawiczki u stylistki są obowiązkowe.

Cytat:
A jakie masz stosunek do pędzli i powiedzmy - frezarki i jej końcówek?
Agoosia - To też bym wolała mieć swoje. Wczoraj jak robiono mi żel na stopie, stylistka takim elektrycznym pilnikiem mnie zacięła niechcący i stad generalnie moje podejście do tematu własnego asortymentu do własnych paznokci. Ja nie wiem kto miał wcześniej tym pilnikiem szlifowane paznokcie i czy czegoś w domyśle "rożnych chorób" nie miał i też nie został zacięty.
Co do tych krzywych i "bochenków" ja chcę mieć krótki frencz to może nie będzie tak źle.

Im człowiek młodszy tym odważniejszy i jakby mniej frasobliwy, ja jestem po 30 więc dużo widziałam zwłaszcza, że z medyczną branżą jestem oswojona

bochema - do szpitala się idzie aby się leczyć a nie upiększać, często szpital to szansa na przeżycie a paznokci sztucznych nie trzeba mieć, więc aby się nie narażać, należy wszystko sprawdzić. O chorobę łatwo a potem winnych nie ma a nie wszystko da się wyleczyć stąd mój strach.

Proszę jeszcze o radę, czy znacie drogie Panie jakąś stylistkę dobrą do frenczu w Wa-wie, która nie będzie nieszczęśliwa, że chcę mieć własne przyrządy i będę z nimi przychodzić.

__________________
Dziękuję za porady i miłą rozmowę

Olga Zenn

Edytowane przez OlgaZ
Czas edycji: 2007-09-25 o 22:49
OlgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując