Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-13, 21:09   #1605
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Przemysl to hehhe ja marzę, żeby była większa. Tak, żeby mogła zostać z kimś. Tęsknię zw kinem i kolacjami. Niby jest kino dla mam, ale sam kicz tam grają. A na kolacji byliśmy raz i w życiu tak szybko nie jadłam. ..
Nasz syn ma 9 lat i w maju jedzie na zieloną szkołę, a my planujemy się wyrwać we dwoje na kilka dni. To byłby pierwszy raz od 9 lat, więc doskonale Cię rozumiem Ale z takim dzieciaczkiem powyżej 3 lat jest juz dużo, duzo lżej, tak fizycznie.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
zdrowia dla malucha zdarza mi się chcieć takiego małego człowieka




postaram się

słabo chodzę, ale nie potrafię się przestawić na treningi o 21... na 6 bym mogła chodzić na siłownie, gdybym nie musiała brać prysznica po treningu, a wiadomo, że to słaba opcja
a Ty jak tam, joga?
Hihihi, u mnie też tak było, ze najpierw tylko koty, a potem zapragnęłam małego człowieka. Polecam
Kochana, jak tak duzo pracujesz, to się nie dziwię, po 21 to ja juz bym nie dała rady. Udalo mi się zgubić nadprogramowe mięśnie, joga dobrze, choc to tylko kilka pozycji. Od kilku miesięcy medytuję i bardzo dużo mi to dało. Z "normalnych" cwiczeń tylko brzuch, jednak lubię jak jest wyćwiczony
Trzymam kciuki za zmianę pracy, obyś miała więcej wolnego czasu
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora