Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 19:44   #2232
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Z tego co czytalam przy deko renne... wlasnie doradzano odczekac tydzien czasu do farbowania... A jaka farbe bys mi doradzila ? Nie zamawialam farby bo nie mam pojecia jaki uzyskam efekt po dekoloryzacji
Ja sie spotkalam z tym, ze trzeba od razu farbowac jasna farba. Sama bym tak zrobila, szczescie, nie musialam, bo wystarczyla mi maska z szamponu przeciwlupiezowego kilka razy pod rzad . Kolor nie musi wyjsc idealnie pudelkowo, wazne jest, by jasno. Czesto dziewczynom ciemnieja wlosy po deko i znowu sie na nia porywaja. Trzeba po prostu mocno obserwowac wlosy i miec pod reka ew. drugie opakowanie deko lub szybko sie uwijac z farba.
Deko nie jest bardzo inwazyjnym zabiegiem, ale... wiadomo, odzywka tego nazwac nie moza

Co do farby ..... polecam wylacznie profesjonalne fryzjerskie, a ktora marke wybierzesz, to juz Twoja decyzja. Ja dzialam na Welli i jestem niezmiennie od 10 lat zadowolona. Wczesniej uzywalam Color Toucha, teraz Kolestonu. Nie moge sie wypowiedziec na temat innych farb profesjonalnych, przyznam, ze nie czuje potrzeby zmiany . Na pewno nie warto siegac po pudelka drogeryjne, bo w przypadku blondow to czesto gesto wychodza bardziej lub mniej nieprzewidywalne odcienie.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując