Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 15:22   #3462
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że pisałaś, że jesteś zadowolona, ale nie wspomniałaś o HT więc zwątpiłam czy to byłaś Ty

Dla TS pewnie była kiedyś świetna szminka Viva Glam Cyndi. Niestety ciężko znaleźć jej dupe (w sensie zamiennika nie części ciała)

No właśnie też tęsknym wzrokiem patrzę na zdjęcia Viva Glam Cyndi w necie, ale ona wyszła w czasach, kiedy jeszcze kompletnie nie malowałam ust i nawet nie wiedziałam, że istnieje coś takiego, jak kolekcja limitowana (czyli niedawno).

A na HT na pewno się zaczaję, to już postanowione

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ja lubię nawilżające pomadki, także powinno być ok Czyli moja chciejlista wygląda następująco:
- Syrup
-Plumful
- Sweetie
- Up the Amp
- być może Faux (tylko czy ona nie wysusza ust?)



Zgadzam się z Tobą w kwestii tych czerwieni, zdecydowanie lepsze kolory dla nas to np.soczysta malina lub jagoda Mam dwie pomadki wpadające w fiolet, jedna to taki pół-mat i jest mocno kryjąca, a druga to soczysty sorbecik fioletowo-różowy. Up the Amp bałam się, bo wydawał mi się taki mleczny na słoczach, dość dziwny, ale niewątpliwie ciekawy. Na pewno go sobie obczaję. Sprawdzę też Lustering, Brick-ol-ę i może Hot Tahiti Ale raczej nastawiam się na Plumful i Syrup na pierwszy raz Dziękuję za pomoc Vine
Nie ma sprawy, cieszę się, że mogłam doradzić, bo jestem akurat w temacie
Plumful i Syrup na 100% będą dobre. Do listy dopisałabym też Lovelorn - ją umieściłabym w swoim Top 5, bardzo ładnie ożywia twarz, wyglądam w niej tak zdrowo i świeżo, tak więc bardzo polecam
Faux super wygląda do jasnych karnacji, to taki ładny brudny, siny róż - jeśli jesteś blada, jest duża szansa, że będziesz wyglądała w niej ładnie Nie wysusza ust w żadnym wypadku.
Up the Amp spróbuj wklepać delikatnie - ona wtedy dużo lepiej wygląda niż rozprowadzona na całego. Nie przerażaj się tym wyraźnym fioletem po rozprowadzeniu
Z czerwieni obstawiam, że Brick-o-la może być dobra - ja w niej wyglądam nawet nie znośnie, a wręcz dobrze (!), co jest dość dużym szokiem

Daj później znać, co upolowałaś

Edit: sprawdź jeszcze Hot Gossip, zupełnie o niej zapomniałam, a będzie idealna dla TSu!

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-10-09 o 15:30
vine jest offline Zgłoś do moderatora