Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wykonać taki makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-08, 22:34   #9
Niece90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Świat złudzeń i fantazji
Wiadomości: 17
Dot.: Jak wykonać taki makijaż

Cytat:
Napisane przez pulpa Pokaż wiadomość
bardzo fajne tusze dwufazowe sa z la roche posay - rzesiska robia sie naprawde fenomenalne jak u drag queen no i nie babra sie. niestety, od dluzszego czasu nie moge takiego tuszu w nas dostac.
do sztucznych rzes dojrzewam...myslalam tez w ogole o tym, by sobie doczepic na dluzej u kosmetyczki, ale nie wiem czy nie bylaby to przesada na co dzien.
natknelam sie wlasnie na kolejne dziadostwo tuszowe - l'oreal volume collagene. szczoteczka wielka jak wycior do komina, zapach dziwny a co najgorsze - ten tusz jest zwyczajnie lepki. zasycha momentalnie (nie wodoodpony), o drugiej warstwie nie ma co marzyc bo robia sie grudki. poza tym, klei sie do dolnych rzes przy ruszaniu powieka.
taka oto nowosc.
Ja tez nie mogę natrafić na odpowiedni tusz
Ostatnio zafascynowana opakowaniem kupiłam jakis tusz który w ogole nie zasycha! znaczy caly czas klei się. Dotknęłam rzęs po godzinie i na mooich palcach ten tusz się odbił No cóż Rzęsy sztuczne to super sprawa, nie nakłada sie ich tak terudno jak sie wydaje
A na przedluzanie czy zageszczanie do kosmetyczki nei radzilabym iśc. Efekt ładny, owszem ale szybko te rzęsy odklejają sie i wypadają razem z twoimi ze wzmożoną siła
__________________
Bóg nie obiecywał:
nieba bez chmur,
ścieżek usłanych różami
Bóg obiecał:
siłę na każdy dzień,
światło na drogę...

_________

Absolutne MUST HAVE

Halle by Halle Berry
Niece90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując