Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-02, 19:20   #3713
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kitkulka
terror wprowadza bo pisze, ale pocieszam się że skończy studia, będzie miał dobra prace i te sprawy więc niech sie szkoli
dobrze dobrze, niech się uczy, ale jakby co to pisz, zrobimy z nim porządek
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no tak
laski dziewczyna u mnie była przed chwilką podpisywać umowe i słuchajcie miala wlosy na ringi przedlużone i swoje miała tłuste strasznie... te ringi było widać... masakra na nie nigdy bym sie nie zdecydowała... brrr
ja widziałam dzisiaj taką babę z ringami na wierzchu, masakra
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiam zdjęcie odrostu,farbować go już czy jeszcze się wstrzymać?
włoski mokre i jakies roznokolorowe zdjecie bez lampy
poczekaj chociaż do weekendu
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jesli ma zamiar stawiac na pojedynek slowny to niech lepiej stanie z nami na pojedynek wlosowyzobaczymy kto rzadzi
właśnie czytam wypociny tej typki, masakra, ciekawe kiedy mi na bloga wlecą jakieś trollówy
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny... mam takie same botki kupilam jakos we wrzesniu prze wygodne! wygodniejszych butów nie mialam
hahahaha to nieźle 3 blondasy w takich samych butach ale to tylko świadczy o tym, że blondasy mają dobry gust
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
potem zajrzałam do Rosska i zrobiłam małe zakupy-włosowe też oczywiście
kupiłam w ramach zapasu- dwie odżywki Isany z babassem i szampon gliss kura czerw, potem dorwałam jeszcze odżywkę John Frieda Go Blonder-rozświetlenia nigdy nie za wiele :P no i Stockholm, którym za neidługo bedę robic
oczywiście na plakietce na półce pokazują, że czerw szampon Elseve jest w prezencie a przy kasie nic nie dostałam, to się zapytałam, a laska na mnie wielkie oczy i "ale mi nic nie wyskoczyło" hehe ja na to, że możliwe, ale taka jest promocja. Ta się spojrzała na mnie jakbym wymagała od niej gwiazdki z nieba i zawołała koleżankę, razem patrzyły na ten ekran że "nic nie wyskoczyło" Ta druga mówi "no dobra, daj juz pani ten szampon"
Ej wkurzyłam się, no bo to tak jakby mi łaskę robiły i jeszcze tekst"no nie wiadomo, czy jeszcze jest" ale się w koncu szampon znalazł i mi łaskawie dały. No nie moge
głupie baby :/ ja jutro mam nadzieję, że pójdę na zakupy kosmetykowe, bo chcę sobie kupić ten tusz MF, który wstawiałaś, że ma takie super opinie na KWC tylko tego... on jest pogrubiający nie? ja bym chciała pogrubiająco wydłużający w sumie... ale jeszcze zobaczę
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
super!
Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
zastanawialam sie nad nimi bo tez mi sie podobaly, ale wkoncu wzielam te czarne z załącznika
też na nie zwróciłam uwagę, ale jakoś we wrześniu, teraz wolałam te
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kitkulka, Kotka i Buahhot no to fajne macie te botki
dziękujemy
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja tak na szybko, bo za godzinę jestem umówiona do kina
ale nie nie, z żadnym facetem...narazie mam ich serdecznie dość

co do stockholm'u to jestem chyba zadowolona, póki co w sztucznym świetle tak sądze
trzymałam na odroscie 25 min i potem malaksowałam całość ok 10 min
wydaje mi się, że równo chwyciło, całość może minimaaalnie chłodniejsza, ale mysle, ze to przez te refleksy. Generalnie jestem na TAK, ale zobaczymy jutro

wstawiam fotki odrostu:P
na tym drugim stoje centralnie pod lampą dlatego tak się odbija cieplejsze światło
ładnie wyszło, ładnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora