Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-25, 21:16   #1823
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
wkleje wam kiedys fotki porownawcze sprzed ciazy/ po ciazy.
A tam zaraz kiedyś, dawaj dzisiaj


Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Witajcie !

Na wstepie chce sie wytlumaczyc, Viol, paczuszka do Ciebie pojdzie dopiero jutro, bo dzisiaj u nas pogoda jest okropna - pada, tzn. leje, plus ogromny wiatr, nie doszlabym na poczte w takiej aurze. Dobrze ze przynioslam sobie lunch z domu, bo chyba bym siedziala na glodzie, albo musiala sie zadowolic chinczykiem na telefon.
Przepraszam Cie bardzo, jutro to zrobie napewno.
Daj spokój dziewczyno! Choćbyś wysłała w lutym to nie mam powodu do dąsania


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A ja skrobałam dziś przednią szybę od środka I kto wygrał?
Ja też... ale najpierw męczyłam się 10 minut żeby w ogóle auto odpaliło silnik kręcił więc kable niewiele by pomogły, ale zapłonu nie łapał musiałam poprzez zabawę kluczykiem obwody podgrzewać...


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

mam nadzieje ze i Tobie sie spodobają cienie akurat Wiki (moja chrześnica) jest u mnie i mi troche pomagała w pakowaniu
Gdzie się nie obrócisz to Wiktorie same moja chrześnica (lat 7) też Wiktoria.


Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Mnie się ten zapach nie podoba, ale może mam zbyt plebejski nos - tych perfum używają polskie gwiazdy



Frenka napisała mi smsa, że padł jej komputer, że czuje się jak bez ręki i kazała Was pozdrowić


Emila... to chyba z tego co widzę nie możesz nazwać swojego TŻ partnerem przykre... zrób coś z tym dziewczyno, długo tak nie pociągniesz.
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-01-25 o 21:18
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora