Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-10, 22:09   #5
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

Olej skalę, bo wyglądasz świetnie. U mnie masz 9,5/10, i to nie na odczepnego, tylko jakbym musiała oceniać w ilu % wykorzystujesz swój potencjał.
Jeśli to dziewczyny oceniały - to pamiętaj, że my czasami mamy nierealne wymagania
A jeśli faceci - to naoglądali się za dużo plastiku w reklamach i "męskich" gazetach a teraz szukają niewiadomoczego.

Nadwagi nie widzę, prawdopodobnie jest jedynie w twojej głowie.
Bardzo zgrabne nogi, przynajmniej ta część, którą widać.
Nie widzę w tobie nic, do czego można się przyczepić, no może do tej tuniki Nie to, że jest brzydka, tylko do twojego typu urody pasują mi rzeczy proste, o nowocześniejszej linii. Połączenie tuniki z marynarką też mi się nieco "gryzie" - sama marynarka świetna.

Podkreślaj oko, może być kreska na górnej powiece, czarna, niezbyt gruba + wytuszowane rzęsy.
Niedoskonałości nie widzę, kolor cery śliczny, lekki rumieniec obecny, więc możesz sobie darować tapetę.

Jedynie co, to możesz odświeżyć cięcie. Fajnie wyglądałabyś w krótkiej, asymetrycznej fryzurce, w długości do żuchwy, z jednej strony zaczesanej do tyłu, z drugiej puszczonej luźno. Przedziałek z boku głowy.

Kolor włosów bardzo ładny, pasuje Ci.
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując