Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 17:09   #688
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Powinnaś chyba dodać że wychodzi "MI" najlepiej Przez Ciebie zaczynam myśleć, że tak naprawdę to ja jednak potrzebuję tego shimmerka Pop Diamond Chyba zaraz usunę podpis

No ja nie wiem

Dlaczego mi się tak nie udaje? Widzę tylko same brzydkie ceny
oj ja szamponami i odzywkami nie kusze! wiec nie tylko mi to kuszenie wychodzi najlepiej:P!
heh to zatrzymaj go jeszcze na jakis czas- jak nie bedziesz uzywala to go wymienisz za cos fajnego co ci sie przyda bardziej tez czasami tak mam, ze czegos nie uzywam i chce oddac a pozniej sie jednak zakochuje od nowa
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dimiti blyszczyki sa bardzo geste i kryjace - nie wiem czy takie lubisz?
ja mialam wlasnie Turkisha - oddalam, wole blyszczole MAC.

a z tego sklepu zamawialam wielokrotnie - wysylka ok. 6 funtow, sklep solidny polecam, tylko troche chyba drogawy.. ale moze poszukaj jakis znizkowych kodow?
hym kryjace lubie geste srednio ale tego odcienia szukam i szukam juz tyle czasu! szkoda, ze juz go nie masz a pamietasz czy to byl jasny odcien moze?
poszukam na ebayu znalazlam duzy z wysylka tak do 150zl ale narazie i tak nie kupie bo juz kupilam pare rzeczy wiec musi mi troche kasy wplynac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora