Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Helix Piercing
Wątek: Helix Piercing
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 13:00   #8
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Helix Piercing

Cytat:
Napisane przez agie07 Pokaż wiadomość
Jestem posiadaczką helixa od jakiegoś niecałego miesiąca. Co prawda przekłuwałam go sama, ale starałam się zrobić to jak najsterylniej(wiadomo, o co trudno w warunkach domowych).
Albo jest sterylnie albo nie jest, nie może być "trochę sterylnie", tak jak nie można być "trochę" w ciąży, albo się jest albo nie.

Cytat:
Napisane przez agie07 Pokaż wiadomość
Kilka razy zdarzyło mi się go lekko szarpnąć. Przez dłuższy czas przemywania mnie nie bolał, aż do ostatnich dni. Mam wrażenie, że z tyłu wokół przekutego miejsca strasznie spuchła mi chrząstka. Taki jakby pagórek zrobił się wokół przekutego miejsca (co sprawia, że kolczyk staje się krótszy). Jest nieduży. Nie wygląda mi to na zwykłe spuchnięcie szczególnie, że robiłam go już jakiś czas temu, a pierwsza opuchlizna zeszła. Warto dodać, że miałam robionego kiedyś także tragusa i robiło mi się z nim podobnie ( z tym, że przez niewiedzę przemywałam go wtedy spirytusem). Co mam z tym zrobić? Przeczekać czy sięgnąć po jakąś maść/lek?
Może go jakoś podrażniłaś, szarpnęłaś w nocy przez sen np? Sama sól niewiele daje, jest po prostu neutralna. Radziłabym zakupić w aptece Octenisept i zacząć nim przemywać dwa razy dziennie. Jeśli oprócz opuchnięcia nic się z kolczykiem nie dzieje (nie boli, nie ma ropy) to bym odczekała, czy po zastosowaniu Octeniseptu samo nie przejdzie.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując