Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Garnier Color Sensation - nowe farby?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-14, 22:59   #419
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Wreeednia Pokaż wiadomość
Też malowałam tym kolorem... Niestety bardzo się różni od tego na opakowaniu... No i tak zniszczonych włosów to nie miałam po żadnym farbowaniu... To co się zrobiło teraz wręcz mnie przeraziło... No i farba się strasznie spłukuje z włosów...
No właśnie - po tej farbie mam "tępe", sianowate włosy
Napisałam nawet ze strony garniera do Serwisu Konsumenckiego L'Oreala (Garnier jest częścią tegoż koncernu) i oczywiście brak odpowiedzi, a gdy wcześniej pytałam o farbę nutrisse to natychmiast mi odpisali, że dziękują za zainteresowanie produktami i polecają infolinię dla lepszej konsultacji w sprawie Nutrisse, a napisałam coś takiego:

"Wasza niedopracowana pseudo"nowość" (użyłam Garnier Color Sensation 8/0) ZNISZCZYŁA MI WŁOSY!!!!! Są makabrycznie wysuszone i sianowate!!! tragedia!!!!! A miałam zdrowe, zadbane włosy i co teraz mam???? Siano!!!!! W życiu nie miałam takich "tępych" w dotyku włosów, które wyglądają jak miotła!!!! NAJGORSZA FARBA, JAKIEJ UŻYWAŁAM!!! Kolor w porządku, nie mogę narzekać, ale to "coś" co wsadziliście w skład farby i co sieje takie spustoszenie na włosach jest po prostu niedopuszczalne - podejrzewam, że są to jakieś pochodne soli amonowych, które mają płynną postać i tkwią we włosie do 24 dni rozpulchniając go od środka i rozrywając go, co w konsekwencji daje sianowate włosy. Jak w ogóle można wypuścić na rynek konsumencki taki szajs???? Na co liczycie: że piękny kolor skłoni mnie do ponownego zakupu????? W życiu!!! Może warto dodać kilka olejków (np. arganowy), żeby klientka była zadowolona dłuuuuugo po farbowaniu z kondycji włosów????? Ale po co: przecież można wyreklamować farbę i liczyć na naiwność konsumentek. Żenada."
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-04-14 o 23:09
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując