Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-11, 07:45   #4356
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Pokaż wiadomość
hej Dudzia pudrowy róż jest spoko! ale i po venicie super ajajajjjjj. lecę do londynu do siostry i muszę zafarbować włosy na brąz, zacytuję ,,żebyś wyglądała wreszcie jak człowiek" miesiąc wytrzymam, ale jak wrócę to będzie wielkie testowanie tonerów
haha skąd ja to znam.. " nie pasuje ci czerwony.." " za moich czasów tego nie było, coto za kolor..!?" ba bla bla tak gada moja babcia i moje kolzanki niektóre ..;/ ahh a co do fryzjerek.. znam ten ból.. włosy miały być "podcięte" czyli tylko końce... dodam że miałam wlosy prawie do tyłka.. a wyszłam z włosami troszkę za ramiona.. także spokojnie o 10cm za dużo ścięte było.. brrr... nie farbowałam bogu dzięki u żadnego fryzjera prócz mojej szwagierki do ktorej nie mam prawie żadnych zastrzeżeń, (choć ) blondu bym sobie u niej nie dała zrobić ani nigdy więcej balejage.. ( wyszlo raz zamiast czerwono czarno blond-Różowo czarno - rudo... ;/ noo noo ) ale pozatym takie zwykle farbowanie OK
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora