Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-03, 19:37   #2050
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 237
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Dzięki Veroniqe22

Zdecydowanie mam więcej złotego/żółtego refleksu, więc rozejrzę się za 6.2, 6.21 i 6.1 w sklepach fryzjerskich. Wrócę może do Alfaparfu bo widzę, że na wizażu cieszy się sporym powodzeniem. Boję się tylko o sam kolor bo farby na poziomie 6 i 7 to ciemny blond i blond prawda..? Nie chciałabym, żeby włosy wyszły szare.
nie martw się wcale nie tak łatwo o szare włosy ;] gdyby było tak łatwo to naszej reszty nie byłoby na tym wątku jezeli masz wiecej złota to uważaj z farbami .1(niebieski) bo zółty + niebieski = zielony.
Parę postów wyżej masz moje włosy po alfaparfie 7.1 + 7.21 podobał mi się ale jak dla mnie to za jasny kolor... lepiej czuje sie w jasnych brązach niż blondach...

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

swojego czasu ubolewałam że z alfaparfu nie ma 6.21 ... bo mieszałabym sobie z 6.1... i myslę że z czasem byłoby super... natomiast z poziomu 5 jest 5.21 ale boję sie tej 5tki że wyszedłby czarny... mimo że moje włosy wychodzą dość jasno nawet na poziomie 6..
Veroniqe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując