Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-03, 21:28   #3745
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ed: nudziak w macie
bałam się, że wyjdzie trupio, ale to tofik, więc chyba nie wygląda tak źle
mattt
zakochałam się w matach


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Świetne Tofik to jeden z najładniejszych nudziaków. Chyba muszę sobie kupić coś matującego Tylko który najdłużej matuje? Słyszałam, że niektóre już na drugi dzień zaczynają odzyskiwać połysk.
ja mam z Virtual i jest fajny


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
dobry wieczór zaraz zasnę. wstałam o dziesiątej, a tak mi się chce spać, że powieki się same kleją.

pazurki odrastają, trochę je zaokrągliłam i staram się na nie zbyt często nie spoglądać, by nie dostać szału. chwalę się nowo zakupionymi lakierami! ten ostatni to czerwony brokat, zdjęcie nie oddało koloru, jak zwykle zresztą
lakiery super ;-)


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Dopiero wróciłam, ale spotkanie było cudowne
cudownie! cieszę się ze spotkanie udane !


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość



Pomalowane byle jak, bo chciałam tylko zobaczyć co wyszło z piłowania.
super wyglądają


Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Witam! Widziałam w klubie, że zauważyłyście mój brak na wątku i w klubie, obiecuje poprawę a na odkupienie win obiecuje jutro zmalować pazurki i wstawić tu. Co wy tan to ? ;>
tak!


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj się przyglądałam jaki mam przyrost i kurcze, jest tak duży, że lekko się dzióbnęłam pod paznokciem to ból jak nie wiem... (tak, mam pieprzyk na palcu )

oddaj trochu? ja tak mam na kciuku i wskazujących, chcę na reszcie!


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Włosomaniaczki, pomocy.
Dzisiaj nawet włosy mnie dobiły, co im na noc dać, żeby się 'ogarnęły'? Wyglądają jak przed zaczęciem całej pielęgnacji.. Wymyłam jedynie u znajomej szamponem Pantene kłaczki i chyba go nie polubiły.
oj, biedne włoski. może coś oczyszczającego? albo głębokie nawilżenie i rozczesywanie przy odżywce d/s? mam nadzieję że coś pomoże
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora