Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-21, 14:17   #100
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Zmieniałam wczoraj kolor na pazurach i stwierdziłam, że pasuje jakoś podrasować ten iced strawberry cream z nudziakowej serii, jako że solo na płytce paznokciowej wygląda średniawo. Dodałam holosia różowego i proszę, efekt naprawdę mi się podoba bo nie widać tych okropnych pociągnięć pędzelka No i można jakoś wykorzystać lakier bazowy, który za serducho mnie nie chwycił
Iced Strawberry - a pfe! Paskudny ten lakier jest, sino-trupio-różowy i ostatnio wpadłam na ten sam pomysł co Ty, żeby go podrasować trochę różowym holosiem Jak widać na Twoich zdjęciach, efekt jest rewelacyjny, a paskuda spod spodu schowana Piękne paznokcie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Noooo, masz silną wolę Ja nie umiałam odłożyć
Wyszukiwanie the best
Łatwo nie było, ale miała do wyboru ten z WC lub BD. Wybór był jasny Muszę zrobić ścianę wstydu rozświetlaczom i policzyć ile ich mam tak naprawdę. A nuż się okaże, że i ten z BD znalazłby swoje miejsce


Aaaaa, bym zapomniała - Dymku - ten lakier z BD niebieski o który się na blogu pytałaś jest taki se. Jak to zwykle bywa, na paznokciu nie jest już tak mocno drobinkowy jak w buteleczce, robi się nieco bardziej zielony niż niebieski i nie zasycha na idealnie gładko - przynajmniej jedna warstwa topa jest potrzebna. Mieć można, ale bez szału
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2012-11-21 o 14:20
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora