Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-14, 20:14   #4859
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
metaxa
Bo mnie zmyliłaś maską, a to odżywka. Taka: http://www.lachinata.es/index.php/gb..._from_store=es
Na allegro nie można jej dostać, na ebayu też. Dała mi ją koleżanka, która również ją od kogoś dostała. Na opakowaniu jest naklejka polskiego dystrybutora WWW.albert.com.pl, wpadłam do nich na stronę, ale nie znalazłam tej odżywki.
Przetestowałam masę odżywek i masek, ale ta bije wszystkie na głowę pod względem błyszczenia, gładkości i zdyscyplinowania. Dziś potraktowałam nią moje podsuszone, matowe włosy i efekt wow jest. Możliwe, że jego sprawcą jest silikon, o którym wspomniałam.
brzmi zachęcająco
poszperam w necie, może gdzieś będzie

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
jak organizm się przyzwyczai to trzeba go popchnąć jeszcze bardziej


Dziewczyny naprawdę nie ma się czego wstydzić Ja tam jak idę na fitness to nie patrzę na to kto jak się poci, czy się robi czerwony itp....
Ale powiem Wam że patrzę na ..... włosy jest parę ślicznych długowłosych brunetek A "na nie" najbardziej utkwiła mi w pamięci dziewczyna w platynowym tlenionym warkoczu do pasa, ktory był tak "przetrawiony" że nie ruszał się przy najbardziej intensywnych ruchach jak można sobie coś takiego zrobić ?


najwazniejsze że blond
tez kiedys widziałam takie "cudo"

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
metaxa
Bo mnie zmyliłaś maską, a to odżywka. Taka: http://www.lachinata.es/index.php/gb..._from_store=es
Na allegro nie można jej dostać, na ebayu też. Dała mi ją koleżanka, która również ją od kogoś dostała. Na opakowaniu jest naklejka polskiego dystrybutora WWW.albert.com.pl, wpadłam do nich na stronę, ale nie znalazłam tej odżywki.
Przetestowałam masę odżywek i masek, ale ta bije wszystkie na głowę pod względem błyszczenia, gładkości i zdyscyplinowania. Dziś potraktowałam nią moje podsuszone, matowe włosy i efekt wow jest. Możliwe, że jego sprawcą jest silikon, o którym wspomniałam.
wyczytałam ze ta linia kosmetyków jest dostepna w sieci sklepów real
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora