Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-02, 22:06   #1505
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Ładnie Ci
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O fak kobito jaką Ty masz płytkę jacieżniepierdzieleż
I i pięknie im w kawdratach


Pięknie mani ale mi dupęurwały golasy cały czas mam je przed oczami
Dziękuję Nie podziewałam się takiej reakcji


[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;42081607]Łapki się wyczyściły i wyszłam na podwórko zdjęcia robić.
Nie wiem skąd ten sznurek się tam wziął
Jak trochę bardziej podrosną to spróbuję bardziej boki podpiłować. Boję się bardziej teraz piłować, bo chcę żeby mi płytka przyrosła.

Już widzę minę Tż jak zobaczy(nie lubi żółtych i czarnych lakierów).[/QUOTE]
Kurczę, śliczna jest ta żółć I Tobie w niej jest bardzo ładnie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42081848]Zakończyłam odwyk po miesiącu i dziś nie wytrzymałam i zamówiłam "A crewed interest".No ale promocja była [/QUOTE]
Dobrze!
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
I moje obecne
essence 135



a były takie jednodniowe
Aaaaaaa Czemu tylko jednodniowe? Wspaniałe były

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie nadążam .....
Amelka. ... nieeeeeeeeeeee. ...... buuu. Płaczę . A podobnego dziś widziałam bell air flow w naturze w szczytnie
Nie płacz Skróciłam okropne rozdwojenie na lewym fakerku, więc na dobre im wyszło
Ty lepiej mów kiedy wracasz z urlopu?
Ale, że holo :O ?

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Dzisiaj jak zamykałam drzwi w pracy to przypieprzylam z rozmachu kciukiem w ścianę... normalnie powinien m i się paznokieć złamać a tylko lakier się troszkę zbubił
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora