Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 11:04   #1276
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Eh, ruskie kosmetyki mnie mocno rozczarowały. Nawet myślałam ostatnio czy sobie jakiegoś serum u nich nie kupić, ale jakoś mi się to średnio widzi

Myślę o B.4.U, jakimś It's Skin, albo Absolute Organic.

Ciekawią mnie też sera Bielendy z serii profesjonalnych, jest ich sporo, są tanie, ale nie mogę znaleźć składów. Podobnie z serią Bio Serum Skin Archi-Tec.



Powodów może być cała masa, z tym że teraz odchodzi się od myślenia, że to kosmetyki zapychają, bo wyniki badań na ten temat pochodzą z lat 70., kiedy składniki kosmetyczne trochę różniły się od obecnych pochodzeniem i "czystością", poza tym testowano je na króliczych uszach, które ponoć nie były najlepszym miernikiem dla komedogenności. Kosmostolog sporo o tym pisze, także o endokrynologicznym podłożu trądziku. Z tym, że ona uważa, że np dieta nie ma wpływu na trądzik, a wiele osób sądzi inaczej obserwując swoją skórę.
ja mam zamiar w najblizszym czasie kupic to bio, rozjasniające


ja z ruskich uzywałam tlyko ta maseczkę i mi spasowała nie jet droga kosztuje 6-7 zł a mi juz starcza na bardzo długo (uzywam tak co 3, 4 dni), szkoda ze nie ma np w saszetkach zebys mogła sobie wypróbować
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora