Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PLOTKI dla Pazuromaniaczek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-14, 22:35   #945
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: PLOTKI dla Pazuromaniaczek

Wow! Super ^_^ Świetnie wyglądasz a skuter jest pijęęęękny ^_^

My się z mężem przymierzamy do skuterka, ale mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo mógłby nam ułatwić transport między mieszkaniem, w którym przebywamy obecnie a działką, na której się budujemy, z drugiej... boję się trochę Widziałam kiedyś wypadek z udziałem motocykla - w zasadzie najpierw usłyszałam uderzenie za moimi plecami, a gdy się odwróciłam zobaczyłam leżący na boku motocykl ślizgiem posuwający się w jedną stronę i chłopaka, który z niego spadł i ślizgiem posuwał się w drugą. Miałam wrażenie, że musiał z niego wypaść z dużym impetem...

Boję się, bo wiem jak wielu kierowców jeździ po Warszawie i w jej okolicach. Z drugiej strony, jako pieszy wcale nie jestem bezpieczniejsza. Gdy idę poboczem z przystanku na działkę mam nie mniejszą szansę zostać potrącona/przejechana...

A w ogóle - Guga1, Ty chyba nie wrzuciłaś tu swojego zdjęcia, które pozwoliłoby nam zorientować się jak wyglądasz (a były już dwie odsłony akcji Poznajmy się! ^_^). Nadrabiaj zaległości!
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując