Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dla odważnych i wytrwałych, które chciałyby podjąć wyzwanie mojej metamorfozy! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-16, 11:23   #1
Martucccha
Raczkowanie
 
Avatar Martucccha
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Patnów
Wiadomości: 158
GG do Martucccha

Dla odważnych i wytrwałych, które chciałyby podjąć wyzwanie mojej metamorfozy! :)


Witam,

Szukam dziewczyn, które pomogłyby zmienić mój wygląd. Chciałabym wrócić do domu na wakacje i sprawić by co niektórym "szczęki opadły", ale to tylko tak przy okazji bo najbardziej chciałabym zrobić to dla siebie.. Szukam dziewczyn, które podejmą to wyzwanie, bo wiem, że sama nie mam aż na tyle silnej woli.. Potrzebuję kogoś kto poradzi. Potrzebuję kogoś, kto przypilnuje. Potrzebuję kogoś, kto przemówi do rozsądku. A teraz o co dokładnie chodzi..

Otóż po pierwsze mam 1,61 cm i ważę 69kg, czyli mam za duże BMI .. chciałabym schudnąć choćby dlatego, żeby nie czuć się głupio kiedy jakiś kumpel mnie podnosi, a ja wtedy myślę, że kurde przecież On sobie teraz myśli: "Jaka Ona ciężka..!" eh eh chciałabym schudnąć też dlatego, żeby czuć się lepiej , zdrowiej.. Po drugie nie wiem kompletnie co zrobić z włosami.. bo jest ich ogólnie mało nieraz czuję się jakbym nic na głowie nie miała.. Po trzecie nie wiem jak się ubierać i w ogóle.. hehe marzy mi się, żeby wrócić z Warszawy szczuplutka w sukieneczce na obcasikach ładna torebka bez normalnych okularów tylko w przeciwsłonecznych z fajnymi włoskami ..hihi najlepiej jeszcze podjechać samochodem a z tym myślę że jakoś dam radę bo robię potajemnie prawko ..( nawet moi rodzice o tym nie wiedzą ) xD
aaa i chciałabym mieć zaliczony semestr bez żadnego warunku a wiem że na to potrzeba wiele pracy mobilizacji i wytrwałości czego mi coraz bardziej brakuje.. poza tym muszę chodzić jeszcze do jakiejś pracy bo mam 3,5 tys długu no i nie mam kasy żeby realizować te powyższe rzeczy..

hmm..nie wiem co jeszcze napisać jeśli by znalazł się Ktoś kto chciałby mi pomóc to odpowiadam na wszelkie pytania..

Potrzebuję Kogoś kto pomoże mi zorganizować to 1,5 miesiąca i pomóc mi osiągnąć cel..

Pozdrawiam,
Marta

PS. Dołączam zdjęcia..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7cd4ec0bdd41a3e2med.jpg (54,5 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 49a52d26fdc03958med.jpg (30,2 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 98f9ea57a4924795med.jpg (78,6 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 644aeb90eda3db61med.jpg (27,1 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1633d5866eddccb4med.jpg (17,1 KB, 252 załadowań)
Martucccha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując